Popis výrobce
Posilovací lavice Hammer 4516 AB Bench Perform One patří k velice univerzálním lavicím určených do domácích podmínek. Díky možnosti složení je lavice velice prakticka a skladná pro pravidelné cvičení. Zádová opěrka má tloušťku 50 mm a je nastavitelná ve 4 polohách, sedák ve 2 polohách.
Lavice Hammer 4516 AB Bench Perform One disponuje navíc zarážkami obalené molitanem a úchopovým madlem pro maximální stabilitu a komfort při tréninku hlavou dolů apod.
Nosnost celkové konstrukce je 130 kg.
Rozměry lavice ve složeném stavu jsou (dxšxv): 160x32x119 cm.
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 130 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Možnost složení stroje: | ano |
| Způsob využití: | Domácí |
| Hmotnost stroje: | 17 kg |
| Šířka stroje: | 32 cm |
| Katalogové číslo: | 4516 |
| Délka stroje: | 160 cm |
| Výška stroje: | 119 cm |
Recenze ke zboží Šikmá lavice na břicho HAMMER AB Bench Perform One
Produkt zatím nikdo nehodnotil