Popis výrobce
Posilovací lavice LIFEFIT S2 je určena pro nenáročné domácí cvičení pro začínající cvičence. Lavice je s děleným opěradlem nabízí širokou variabilitu nastavení sklonu. Je navíc vybavena párem posilovacích expandérů pro větší variabilitu cvičení.
Ergonomicky tvarovaná zádová opěrka s kvalitním polstrováním je nastavitelná od klasické šikmé polohy pro posilování břišních svalů, přes vodorovnou až po sedací polohu pro cvičení s krátkými činkami. Díky tomu procvičíte svaly pod různými úhly. Vhodná pro začátečníky i náročné domácí sportovce.
Technické parametry:
- rovné opěradlo zad
- posilovací expandéry
- zádová opěrka nastavitelná do 7 poloh
- jednoduché přenastavení sklonu
- stabilní konstrukce s protiskluzovými prvky
- max. doporučené zatížení: 150 kg
- rozměr lavice (opěradla zad): 30,5 + 75 x 30 cm
Ostatní informace:
- celkové rozměry po rozložení: 129,5 x 45 x 118 cm
- Hmotnost: 9,2 kg
- určena pro domácí použití (třída H dle normy EN ISO 20957-1)
- Záruka: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 9 kg |
| Šířka stroje: | 45 cm |
| Katalogové číslo: | FB-LAV-11-03B |
| Délka stroje: | 130 cm |
| Výška stroje: | 118 cm |
| Rozměry Balení: | 30x32x82 cm |
Recenze ke zboží Šikmá lavice na břicho LIFEFIT S2 polohovatelná s expandery
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Šikmá lavice na břicho TRINFIT Ultra
posilovací lavice na břišní svaly, polohovací sklon, výborná ergonomie, nostnost 200 kg, záruka 2 + 5 let na rám
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 833 Kč |