Popis výrobce
Variabilní posilovací lavice Marbo MP-L202 ze série PRO 2.0 pro rok 2021.
Konstrukce MP-L202 2.0 je vyrobena z ocelového profilu 100 x 50 x 3 milimetry, který zaručuje nosnost až 400 kilogramů. Polstrování lavice je provedeno ze tří kusů, které jsou profilované a zvyšují tak pohodlí během tréninku. Polohování se provádí pomocí posuvu zarážky po "hřebenu". Zádová opěra má 8 poloh + 1 polohu v negativním úhlu, tu získáme tak, že zarážku úplně vysuneme z hřebenu a opěru necháme dosednout na gumový doraz. Sedák je nastavitelný do 3 poloh.
Technické parametry:
- Profil: 100 x 50 x 3 mm
- Rozměry:
- délka: 130 cm
- šířka: 53 cm
- výška: 130 cm
- Maximální zatížení: 400 kg
- Váha: 35 kg
Ostatní informace:
- Určeno pro komerční využití. Bezpečnostní certifikace podle PN-EN 957-4:2007.
- Záruka: 12 / 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 400 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 35 kg |
| Šířka stroje: | 53 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-3-366 |
| Délka stroje: | 130 cm |
| Výška stroje: | 130 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice na jednoručky MARBO MP-L202 2.0
Produkt zatím nikdo nehodnotil
TUNTURI PLATINUM Utility Bench V-Series
Víceoúčelová lavice na vrchní část těla i nohy, nastavitelný kopáč, závaží pomocí kotoučů 30 i 50 mm, výškově nastavitelný sedák i opěrka, max. nosnost 300 kg, záruka 3 roky + 10 let na rám, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 17 950 Kč |