Popis výrobce
Víceúrovňové stojany MS-S105 2.0 od Marbo Sport jsou stabilní a funkční oporou pro silový trénink s činkou. Díky robustní ocelové konstrukci zvládnou vysoké zatížení a umožní bezpečné provádění různých cviků. Šest párů háků pro odložení činky poskytuje variabilitu při tréninku, zatímco tříúrovňové bezpečnostní zarážky přispívají k maximálnímu pohodlí a ochraně při cvičení.
Háky na činku jsou tvarovány pro bezpečné odložení během i po dokončení série. Možnost nastavení výšky startovní pozice usnadňuje přizpůsobení různým cvikům a úrovním pokročilosti. Bezpečnostní zarážky pomáhají při cvicích na ramena nebo při dřepech a jejich gumová vrstva chrání konstrukci před opotřebením. Praktické trny pro uložení závaží zajišťují pořádek v tréninkovém prostoru.
Gumové nožky na spodní straně stojanů zabraňují poškrábání podlahy a zajišťují stabilitu během cvičení. Stojany MS-S105 2.0 jsou ideální volbou pro domácí posilovnu, kde poskytnou bezpečné a efektivní podmínky pro trénink s dlouhou osou.
Olympijská osa a kotouče jsou pouze ilustrační, lze si je u nás dokoupit!
Technický popis:
- Materiál: ocel, guma
- Ocelový profil: 50 x 50 x 2 mm
- Rozměry:
- délka: 85 cm
- šířka: 45 cm
- výška: 166 cm
- Nosnost: 300 kg
- Hmotnost: 32 kg
Ostatní informace:
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 300 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 32 kg |
| Šířka stroje: | 45 cm |
| Katalogové číslo: | ABIMA-MS-007 |
| Délka stroje: | 85 cm |
| Výška stroje: | 166 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stojany MARBO MS-S105 2.0
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Stojan na činku KETTLER VECTOR
na činku, kvalitní a robustní provedení, nostnost 150 kg, záruka 3 roky
| |
| Dostupnost: | Zboží se již neprodává |
| Cena: | 4 990 Kč |
Víceúčelový stojan HMS PWS08
Víceúčelový stojan, na dlouhou činku, hrazda + podpěry, nosnost 200 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 4 999 Kč |