Popis výrobce
Luxusní lavice NOHrD WeightBench je základní tréninková lavice pro silový trénink. Využít ji můžete na cviky s jednoručními činkami (které můžete dokoupit, ale nejsou součástí dodávky) a nebo na benchové cviky. Splňuje všechny požadavky funkční tréninkové lavice v kombinaci s atraktivní estetikou. Lavice je vhodná jak do domácího, tak profesionálního prostředí.
Rám WeightBench je vyroben z masivního dřeva různých druhů (jasan, ořech, třešeň, dub a jasan v provedení "Club" a "Shadow") a polstrování z pravé nebo syntetické kůže (možnost volby). Rám má délku 128 cm a šířku 35 cm. Ležící plocha nabízí maximální délku 135 cm a šířku 32 cm s výškou sedáku 44 cm a polstrování je z ručně opracované pravé kůže. Lavici můžete nastavit do osmi poloh, sedák do dvou.
Maximální hmotnost uživatele včetně činek je 400 kg.
TECHNICKÉ PARAMETRY
- lavice se dá nastavit do 8 poloh
- nastavitelný sedák do 2 poloh
- maximální nosnost 400 Kg
- vyrobeno z masivního dřeva různých druhů (jasan, ořech, třešeň, dub a jasan v provedení "Club" a "Shadow")
- polstrování z pravé nebo syntetické kůže
- vyrobeno ručně: "Made in Germany!
- atraktivní a estetický vzhled
OSTATNÍ INFORMACE
- Hmotnost stroje: 20 kg
- Rozměry lavice: 135 x 44 x 35 cm
- Záruka: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 400 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ano |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ano |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 20 kg |
| Šířka stroje: | 44 cm |
| Rozměry Balení: | Na dotaz |
| Délka stroje: | 135 cm |
| Výška stroje: | 35 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice NOHrD WeightBench
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací lavice VIFITO A20
Posilovací lavice na břišní svaly, nastavitelné opěrky nohou až do 3 poloh, nosnost 120 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč |