Popis výrobce
Rovná lavice HMS Premium L8012 je ideální pro veškeré základní cviky s činkami, osami či vlastní vahou. Robustní konstrukce dokáže unést až 200 kg zátěže a pohodlná, vysoce polstrovaná opěrka zaručí pohodlný trénink. Jeden stabilizátor je rozšířen pro vysokou stabilitu a jistotu při tréninku i s velkými váhami.
Technické parametry:
- Rozměry: 118 x 65 x 42 cm
- Rozměry opěry: 110 x 26,5 x 6 cm
- Hmotnost: 11,5 kg
- Nosnost: 200 kg
Ostatní upozornění:
- Třída: H, lavice není určena pro komerční použití
- Certifikát, norma:
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 200 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 12 kg |
| Šířka stroje: | 66 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-53-002 |
| Délka stroje: | 118 cm |
| Výška stroje: | 6 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice na jednoručky HMS Premium L8012
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací lavice na jednoručky VIFITO U30
polohovací posilovací lavice na činky a břišní svaly, nastavitelný sklon od - 20 do + 87 stupňů, celková nosnost 120 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 009 Kč |