Popis výrobce
Variabilní, posilovací lavice MARBO MH-L115 2.0 je inovovaným modelem oblíbené lavice MH-L115. Vyslyšely jsme připomínky našich zákazníku a inovovaný model má lépe tvarovanou opěrku pro lepší ergonomii a vyšší komfort během tréninku. Po funkční stránce jsme vylepšili systém polohování.
Opěradlo lavice (rozměr: 81 x 27 cm) jde nastavit do devíti poloh v rozsahu od -22° do +84° a sedátko (rozměr: 30 x 27 cm) do tří poloh v rozasu od 0° do +26°, pak už záleží pouze na Vás, zda budete trénovat svaly břicha, zad, ramen, atd... Konstrukce lavice MARBO MH-L115 2.0 je vyrobena z ocelového profilu 40 x 40 mm, díky kterému má nosnost až 200 kilogramů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny na precizních, programovatelných CNC strojích, tento výrobní proces je zárukou bezproblémové montáže a zároveň garantuje plnou stabilitu kompletní lavice.
Praktickou stránkou lavice MARBO MH-L115 2.0 je regulace zádové opěry, která se provádí pomocí šroubů s plastovým, ergonomickým úchytem. Polstrování jsme opatřily dvojitými švy pro maximální pevnost. V nejnamáhanějším místě jsme opěrku přetáhli druhou vrstvou kůže s logem MARBO Sport. Lavice MH-L115 2.0 má přípravu pro montáž volitelného příslušenství, jako je kladka, bicepsová opěra, nebo předkopávání.

Parametry:
- Profil: 4 x 4 cm
- Nastavení úhlu opěry: -22 °, 0 °, 15 °, 25 °, 35 °, 45 °, 56 °, 67 °, 84 °, 9 poloh
- Nastavení úhlu sedáku: 0 °, 15 °, 26 °, 3 polohy
- Rozměr po složení:
- délka: 119 cm
- šířka: 59 cm
- výška: 45 cm
- Rozměr opěrky (d x š): 81 x 27 cm
- Rozměr sedáku (d x š) : 30 x 27 cm
- Maximální zatížení: 200 kg
- Hmotnost lavice: 15,4 kg
Upozornění:
- Třída: H, lavice není určena pro komerční použití
- Certifikát, norma:
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 200 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 15 kg |
| Šířka stroje: | 59 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-3-327 |
| Délka stroje: | 119 cm |
| Výška stroje: | 45 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice na jednoručky MARBO MH-L115 2.0
Produkt zatím nikdo nehodnotil