Posilovací lavice skládací TRINFIT Bench FX2
skládací multifunkční posilovací lavice,, výškově stavitelné stojany, kopač,, možnost více než 30 cviků,, celková nosnost 150 kg,, prodloužená záruka 3 roky + 5 let na rám
Záruka:2 roky záruka, 5 let na rám,
Standardní
Popis výrobce
Posilovací lavice TRINFIT Bench FX2 je jednoduchá skládací universální benchová lavice doplněná o modul pro procvičení nohou a peck-deck (motýlek). Výhodou lavice je její snadné složení pro úsporu místa. Lavice vám umožní procvičení desítek cviků , procvičíte paže, prsní svaly, ramena, nohy i záda a to na velmi malém prostoru. Rám lavice je z ocelových profilů 40x40 s odolným práškovým lakem, koženkové čalounění tloušťky 40 mm zaručuje komfort při cvičení.
Zádová opěrka je nastavitelná ve 3 polohách od 0 do +37 stupňů, což vám umožní procvičení svalů horní části těla z více úhlů. Lavice je vybavena trny pro závaží s otvorem 25 až 30 mm. Tato multifunkční posilovací lavice je vhodná pro všestranné domácí posilování začátečníků.
TECHNICKÝ POPIS:
- universální posilovací lavice s odkládacími stojany, posilovači prsních svalů (peck-deck) a modulem na přednožování a zanožování
- díky vnější šíři stojanů jen 60 cm lze činku držet pohodlně ve standardní rozteči jak jste zvyklí z profesionálních lavic
- ocelová konstrukce z profilu 40x40 mm o hmotnosti 22 kg
- kvalitní povrchová úprava práškovým lakem
- polstrování lavičky tloušťky 40 mm odolnou koženkou
- zádová opěrka o rozměrech 79 x 26 cm, nastavitelná ve 3 polohách v rozsahu 0 až +37 stupňů (optimální pro tlaky na prsa hlavou nahoru)
- nastavitelná výška stojanů v 5 polohách - výška 96 až 116 cm
- praktické pojistky zabraňující překlopení činky při nakládání kotoučů
- rozměr sedáku - 26 x 26 cm
- možnost snadného sklopení lavice pro úsporu místa
- možnost použití kotoučů s otvorem 25 až 30 mm
- základní model posilovací lavice pro domácí trénink
- doporučujeme pro osoby do max. 180 cm výšky
- prostorově úsporné uspořádání lavice
Maximální zatížení lavice:
- Maximální celková nosnost stroje: 150 kg
- Maximální hmotnost cvičence: 100 kg
- Maximální zatížitelnost posilovací lavice: 130 kg (uživatel + činka)
- Maximální zatížitelnost stojanů na činku: cca 90 kg
- Maximální zatížitelnost kopače: 30 kg
- Maximální zatížitelnost motýlka: 2x 30 kg
TRÉNINKOVÁ STANOVIŠTĚ:
Multifunkční provedení stroje dovoluje procvičit většinu svalových skupin, celá posilovací lavice disponuje snadným nastavením. Stanoviště lze jednoduše a rychle přizpůsobit dle potřeby pro správné provedení cviků.
- tlaky v leže na rovné či šikmé lavici - slouží pro procvičení vrchní části těla, prsou, svalstva paží, možnost nastavení úhlu zádové opěrky ve 4 polohách v rozsahu -15 až +37 stupňů
- butterfly (motýlek či peckdeck) - pro cvičení rozpažování v leže na prsní svaly
- modul na předkopávání a zakopávání - slouží pro procvičení svalů nohou
Součástí dodávky lavice je:
- posilovací lavice
- tréninkový návod s obrázkovými přílohami pro správné provedení cviku
- součástí věže NEJSOU vyobrazené činky či kotouče
OSTATNÍ PARAMETRY:
- Celková hmotnost stroje 22 kg
- Rozměry stroje - délka: 152 cm (při sklopení 65 cm)
- Rozměry stroje - šířka: 134 cm (při složení peck-decku 62 cm)
- Rozměry stroje - výška: 100 až 125 cm (při sklopení 162 cm)
- Rozměr originál balení (d x š x v): 113 x 48 x 14 cm
- Způsob použití dle DIN EN: kategorie HA
ZÁRUKA, ZAJIŠŤĚNÍ DÍLŮ, SERVIS:
- Záruční doba: 2 roky
- Během záruční doby je na stroje značky TRINFIT prováděn servis bezplatně přímo u zákazníka
- Zajištění servisu i po uplynutí záruční doby - garantovaná dostupnost náhradních dílů ještě 7 let od ukončení výroby daného modelu. Každý díl stroje má své identifikační číslo (viz návod k montáži) dle kterého jej lze objednat.
- Nadstandardní záruka včetně zajištění záručního i pozáručního servisu strojů TRINFIT s minimem starostí - vše pro vaši spokojenost a bezproblémové užívání strojů této značky.
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 30 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 100 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ano |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ano |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Možnost složení stroje: | ano |
| Způsob využití: | Domácí |
| Hmotnost stroje: | 22 kg |
| Šířka stroje: | 134 cm |
| Katalogové číslo: | TRN-122-FX2 |
| Délka stroje: | 152 cm |
| Výška stroje: | 125 cm |
| Rozměry Balení: | 14x48x113 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice skládací TRINFIT Bench FX2
cena
skladnost
variabilita
„Pro domácí posilování vyhovující.“
Recenze ke zboží jsou čerpány ze zbožového srovnávače Heureka.cz
Celkové hodnocení
2 ze 2 recenzí
100% zákazníků doporučuje produkt
0% zákazníků nedoporučuje produkt
5 hvězd
4 hvězd
3 hvězd
2 hvězd
1 hvězd
Bench lavice se stojany ACRA WB3400
multifunkční posilovací lavice s kladkou, výškově stavitelné stojany, zádová opěrka, praktické uspořádání pro úsporu místa, celková nosnost 150 kg,, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 3 420 Kč |
_
K dokoupení
Činkový set PREMIUM kovový 80 kg
80 kg činkový set, 1x dlouhá hřídel 1600 mm,, 2x hřídel jednoruční s uzávěry na závit, délka osy 350 mm, 1x hřídel EZ zahnutá s uzávěry na závit, délka osy 1200 mm, kovové kotouče se středem 30 mm
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 192 Kč |
Set činek PREMIUM kovový 50 kg
50 kg činkový set, 1x dlouhá hřídel 1600 mm,, 2x hřídel jednoruční s uzávěry na závit, délka osy 350 mm, kovové kotouče se středem 30 mm
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 730 Kč |
Závaží na činky cementové
závaží na činky cementové poplastované , vrtání 30 mm, hmotnosti 1,25 až 15 kg
| |
| Dostupnost: | Dostupnost dle varianty |
| Cena: | 0 Kč |
Závaží na činky TRINFIT
kvalitní lakované litinové kotouče, černý trvanlivý lak, vrtání 30mm
| |
| Dostupnost: | Dostupnost dle varianty |
| Cena: | od 28 Kč |
Hřídel velká na závit průměr 30 mm
velká hřídel z kvalitní oceli, závitové uzávěry součástí, chromovaný povrch, průměr 30 m, délka 1600 - 2200 mm, hmotnost dle varianty
| |
| Dostupnost: | Dostupnost dle varianty |
| Cena: | od 553 Kč |
TRINFIT Podložka Fitness Puzzle Mat WOOD
podložka pod trenažéry či na cvičení, tl. 10 mm, dekor dřeva, 4 ks puzzle podložky 60x60 cm (celkový rozměr 120x120 cm), možnost napojení do větších ploch, ochrana podlahy, odhlučnění
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 514 Kč |
TRINFIT Multi Lat
, horní kladka, spodní kladka, tripsová kladka, možnost procvičení většiny svalů, kladky s kuličkovými ložisky, celková nosnost 200 kg, záruka 3 + 5 let, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 149 Kč |