Popis výrobce
Primal Strength Commercial Olympic Decline Bench je těžká, víceúhlová lavička pro procvičení spodní části prsních svalů. Je navržena s bezkonkurenční ergonomií, uživatelé se budou cítit bezpečně i při nejstrmějším klesání.
Lavice je vyrobena z 3mm trubkové oceli s povrchovou úpravou Gloss nero, která je velice odolná vůči oděru. Konstrukce má 3 sklopné polohy a 3 bezpečnostní háky chráněné tvrzeným plastem, aby se zajistilo, že při opětovném vracení tyče nedojde k jejímu poškození.
Samotná lavice je nastavitelná do 3 poloh a až do úhlu 45°. Mezi beze sporu nepostradatelné věci patří úložné trny pro olympijské kotouče a transportní kolečka pro snadné přemístění lavice na místo, kam potřebujeme.
Maximální nosnost tohoto modelu je 350 kg.
Technické parametry:
- benchovací lavice pro trínink spodní části prsou
- nastavitelná lavice a stojan na benchpress
- masivní ocelová konstrukce, prášková povrchová úprava, barva matná černá
- chromové části
- cviky: benchpress na spodní část prsních svalů, při úzkém úchopu větší zapojení tricepsů
- maximální nosnost: 350 kg
Ostatní informace:
- Hmotnost:
- Rozměry stroje - délka: 204 cm
- Rozměry stroje - šířka: 174 cm
- Rozměry stroje - výška: 143 cm
- Záruka pro domácí a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 350 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 350 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Možnost složení stroje: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Délka stroje: | 204 cm |
| Výška stroje: | 143 cm |
| Šířka stroje: | 174 cm |
| Katalogové číslo: | PRIM-PSWB0057 |
Recenze ke zboží Posilovací lavice PRIMAL Commercial s negativním náklonem do 45°
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací lavice MARBO MP-L213 2.0
Posilovací lavice polohovatelná, nastavení opěry do 9 poloh, nastavení sedáku do 3 poloh, nosnost 400 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 31 499 Kč |
Saně XEBEX XT3 Plus Sled V2
Zátěžové saně, trénink nohou, boků a paží, nakládací trny o průměru 50 mm, vlastní váha 46 Kg
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 33 750 Kč |