Popis výrobce
Posilovací lavice PRIMAL STRENGTH Commercial šikmá je profesionální lavicí určenou k posilování prsních svalů. Jedná se o profesionální vybavení, které je určené primárně do fitness center. Je vyrobena z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 3 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozní ochranou. Pohodlí při cvičení Vám zajistí kvalitní čalounění se zesílenou tloušťkou, kvalitní šikmá lavice a posuvný sedák, které jsou potaženy velmi kvalitní syntetickou kůží se vstřikovanou výplní. V části za lavicí se nachází velká platforma pro asistenci během náročných cviků s velkými váhami.
Cvičení na lavici PRIMAL STRENGTH Commercial šikmá je vhodným řešením pro posilování prsních svalů, nejčastěji tlaky s obouruční činkou. Výhodou cvičení tlaků s obouruční činkou na šikmé lavici je, že nezabírají pouze prsní svaly, ale také svaly v přední části ramen a tricepsy.
Hlavní výhody:
- Vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- Moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- Určeno pro profesionální fitcentra
- Šikmý benchpress zaměřený i na ramena
- 2 různé výšky pro odložení osy
- Polohovatelný sedák
Technický popis:
- Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- Trubkový ocelový profil - tloušťka 3 mm
- Maximální zatížení: 350 kg
Ostatní informace:
- Rozměry stroje (d x š x v): 206 x 161 x 113 cm
- Hmotnost:
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 2 roky, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 350 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Délka stroje: | 206 cm |
| Výška stroje: | 113 cm |
| Šířka stroje: | 161 cm |
| Katalogové číslo: | PRIM-PSWB0054 |
Recenze ke zboží Posilovací lavice PRIMAL Commercial šikmá
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací lavice MARBO MP-L213 2.0
Posilovací lavice polohovatelná, nastavení opěry do 9 poloh, nastavení sedáku do 3 poloh, nosnost 400 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 31 499 Kč |
Saně XEBEX XT3 Plus Sled V2
Zátěžové saně, trénink nohou, boků a paží, nakládací trny o průměru 50 mm, vlastní váha 46 Kg
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 33 750 Kč |