Popis výrobce
PRIMAL Commercial rovná skládací patří k těm nejvhodnějším rovným lavicím, které můžete mít ve svém domácím fitness. Nabízí především kvalitní konstrukci s dostatečnou nosností. U této lavice oceníte především její skladnost, díky ktéré ušetříte spoustu místa při skladování.
Hlavní výhody:
- vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- určeno pro domácí použití
- rovná lavice
- dostatečná šířka zádové opěrky
- možnost složení pro ušetření prostoru
Technické parametry:
- silná konstrukce z vysoce pevné oceli pro dostatečnou nosnost, hladký a bezpečný trénink
- kvalitní čalounění se zesílenou tloušťkou
- možnost složení, zajištěné aretačními kolíky
- Odolný práškový lak pro stálost vzhledu
- lavice je díky lehké váze snadná pro přemístění
- Maximální zatížení je u tohoto modelu až 250 kg
Ostatní informace:
- Rozměry (d x š x v): 120 x 53 x 43
- Hmotnost: 11,3kg
- Záruka: 2 rok
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 250 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ano |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Možnost složení stroje: | ano |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 25 kg |
| Šířka stroje: | 53 cm |
| Katalogové číslo: | PRIM-PSWB9088 |
| Délka stroje: | 120 cm |
| Výška stroje: | 43 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice na jednoručky PRIMAL rovná skládací
Produkt zatím nikdo nehodnotil