Popis výrobce
Stojany pod činku TUNTURI WT10 Spotter Catchers patří mezi základní a praktické stojany k posilovacím lavicím do domácího prostředí. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají trvanlivé a cenově dostupné stojany. Díky nastavení výšky (rozsah 60-95 cm), stojany jsou nenáročné na přemistění a manipulaci. Promyšlená konstrukce TUNTURI WT10 Spotter Catchers zajišťuje stabilitu a bezpečnost při tréninku. Komfort zajišťují pogumované spodní konce pro lepší stabilitu.
TECHNICKÝ POPIS:
- Stabilní a robustní konstrukce pokrytá práškovou barvou, barva černá
- Výškově nastavitelné stojany v rozmezí 60-95 cm
- Gumové koncovky jsou v podstavě i v opěře na činku
- Balení obsahuje 2 ks stojanů
- Vyobrazené činky a lavice není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit!
- Maximální zatížení: 200 kg
OSTATNÍ INFORMACE:
- Hmotnost stojanu: 8 kg
- Způsob použití dle DIN EN: HB (pro domácí prostředí)
- Rozměry stojanu (dxšxv) v cm: 51 x 51 x 93
- Rozměry balení v cm: 54 x 44 x 14
- Záruční doba: 2 roky záruka
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 200 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 8 kg |
| Šířka stroje: | 51 cm |
| Katalogové číslo: | 17TSWT1000 |
| Délka stroje: | 51 cm |
| Výška stroje: | 93 cm |
| Rozměry Balení: | 14x44x54 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stojany TUNTURI WT10 Spotter Catchers
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stojany TRINFIT Rack HX3
Posilovací stojany s nastavitelnou šířkou a bradly, vhodné na bench, dřep, tlaky na ramena ..., 13 výškových úrovní, 10 možností šířky , nosnost 200 kg, záruka 3 roky + 5 let na rám
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 975 Kč |