Popis výrobce
HMS Premium LSR8311 v sobě kombinuje klasickou lavici, šikmou lavici, lavici s bicepsovou opěrou (modlitebník) a hyperextenzi.
Zádová opěra je nastavitelná do 3 poloh, ve vodorovné poloze lze na lavici provádět většinu cviků s činkami, pokud se opěra nastaví do negativního úhlu, pak získáme šikmou lavici k posilování břicha. Stehenní opěra, nebo také modlitebník je výškově nastavitelný do 7-mi poloh s odskokem 2,5 centimetru. Pokud usedneme na lavici, pak opěra slouží jako modlitebník k posilování bicepsů. Pokud na opěru nalehneme stehny a lýtka si dáme pod zarážky, pak získáme hyperextenzi k posilování zádových svalů.
Opěry jsou vyvedeny z hrubé desky opatřené vysokou vrstvou pěny pro maximální pohodlí během tréninku. Polstrování je vyrobeno z umělé kůže s karbonovým vzhledem, je odolné vůči potu a také zamezuje "klouzání" během tréninku. Zarážka nohou s pěnovými válci je nastavitelná do 4 poloh. Madla pod modlitebníkem slouží k tréninku kliků.
Technické parametry:
- Materiál: ocel, PU pěna, dřevo, syntetická kůže, EVA
- Zádová opěra:
- Rozměry: 99 x 33 x 5 cm
- Počet poloh: 3
- Stehenní opěra / bicepsová opěra:
- Rozměry: 30 x 36 x 5 cm
- Počet poloh: 7
- Výška: 73,5 - 76,0 - 78,5 - 81,0 - 83,5 - 86,0 - 88,5 cm
- Zarážka nohou:
- Šířka: 36 cm
- Počet poloh: 4
- Maximální zatížení hyperextenze: 100 kg
- Maximální zatížení lavice ve vodorovné poloze: 160 kg
- Váha: 13,5 kg
Ostatní informace:
- Rozměry: 146 x 64 x 85 cm
- Třída: H, lavice není určena pro komerční použití
- Certifikát, norma:
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 160 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ano |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ano |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 14 kg |
| Šířka stroje: | 64 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-53-701 |
| Délka stroje: | 146 cm |
| Výška stroje: | 85 cm |
Recenze ke zboží Lavice s hyperextenzí a opěrou HMS Premium LSR8311
Produkt zatím nikdo nehodnotil