Popis výrobce
BH Fitness L850BB je profesionální posilovací lavice spojená se stojanem na olympijskou osu. Využití najde jak v domácím, tak i komerčním prostředí, jako jsou posilovny, hotely, wellness centra, atd.. Obsahuje 3 polohy pro cvičení s činkou pro komplexnější a pestřejší trénink. Podpůrná platforma v zadní části umožňuje trenérovi pomáhat a dohlížet na cvičení.
Maximální zatížení je u tohoto modelu až 450 kg.
Tento model je možné zakoupit v barevných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technické parametry:
- 4 mm silná konstrukce z vysoce pevné oceli pro vynikající nosnost, hladký a bezpečný trénink
- Vstřikované polstrování - oproti klasickému pěnovému polstrování s dřevotřískovou deskou má lepší uniformitu, anti-zkreslení a lepší anti-bakteriální ochranu
- Třívrstvý lak - první antikorozní nátěr garantující životnost, následuje epoxidová vrstva prášku a závěr nástřik s lakem
- Gumové patky chránící podlahu před poškrábáním
Ostatní informace:
- Rozměry (d x š x v): 106 x 130 x 164 cm
- Hmotnost: 88 kg
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 450 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ano |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 88 kg |
| Šířka stroje: | 130 cm |
| Katalogové číslo: | BH-L850BB |
| Délka stroje: | 106 cm |
| Výška stroje: | 164 cm |
Recenze ke zboží Posilovací lavice BH FITNESS L850BB tlaky na ramena
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací lavice TRINFIT Power Cage PX10 Pro
Robustní posilovací klec na dřepy s hrazdou a příslušenstvím, trny pro odporové gumy, a příslušenství včetně kladky, masivní provedení s odolnou povrchovou úpravou, pro domácí i lehce komerční využití, nosnost až 400 kg, záruka 3 roky + 5 let na rám, značkový servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 763 Kč |
Saně XEBEX XT3 Plus Sled V2
Zátěžové saně, trénink nohou, boků a paží, nakládací trny o průměru 50 mm, vlastní váha 46 Kg
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 33 750 Kč |